úterý, 26.10.2004

Dostali jste se na stránku, na které budou Martin a Galina zaznamenávat po čtyři týdny cestování po Japonsku své zážitky. Pokud někdo náhodou neví, kdo jsme a jak vypadáme, dozví se to v následujících příspěvcích.

Za vznik a provoz stránky vděčím Jerrymu. DÍKY!

Impulsem pro cestu jsou dvě soutěže v létání horkovzdušných balonů, v Saga (Kjúšů) a v Motegi (nedaleko Tokya) a naše účast na nich jakožto rozhodčích. Jak asi vypadá taková soutěž se podívejte tady. Mezičást plánujeme vyplnit cestováním po japonském jihozápadě - rozhodně chceme pobýt v Kjótu a vidět nějakou přírodu.

Dnešní zážitky:
M: Dlouho odkládaný test weblogu, psaní tohoto textu a odesílání informačního mailu. Poslední záchrana všeho, co by se náhodou mohlo v práci vydat špatným směrem (koncem listopadu se navíc všechny části mediálního domu stěhují pod jednu smíchovskou střechu). Opatření posledních nezbytností.

Cesta začne zítra 5:15 odjezdem z CH13 přes Bílou horu na letiště Ruzyně, kde začíná první skok cesty s Alitalií z Prahy do Osaky (a naštěstí ten první skok do Milana operuje ČSA, mnou dlouhodobě preferovaná letecká společnost).