Reaguješ na tento příspěvek:

Jerry, došlo 14.06.2017 v 11:00 z adresy 2a01:430:30:a1:aa5e:97de:c8d3:8392

Doporučuji: pokud měníte jméno a necháváte si posílat fotografii na novou občanku datovou schránkou od fotografa (což je jediný způsob, jak dodat fotku z externího zdroje), uveďte do datové zprávy to NOVÉ jméno. Ouřední systém hledá podle nového jména a podle starého (nebo podle čísla datové zprávy) to dohledat nelze - a v okamžiku, kdy má člověk ustřižený roh občanky, už nejde vzít zpátky ani žádost o novou.

Já místo svého vlastnoručně vymazleného portrétu, který by mi mohl vydržet jakž takž aktuální i po dalších několika měsících hormonální terapie, skončil s úředně vyfotografovaným rozježeným hnusem...

Nový příspěvek:

Použít jméno a mail i příště?

Text příspěvku: *)

Tučné Kurzíva Odkaz

*) Musí být vyplněno.


Pár poznámek k formátování:

  • Povolené značky: strong, em, u, blockquote, ul, ol, li, p, br, a a span. Atributy nejsou akceptovány kromě značek 'a' (povinný atribut href) a 'span' (atribut style, v něm povolena pouze hodnota color:).

  • Nejrychlejší způsob formátování je rozdělovat text do odstavců. Systém detekuje prázdné řádky (dvakrát enter) a nahradí je HTML značkou odstavce. Pokud ovšem v textu použiješ značku '<p>' nebo '<br />, pak předpokládám, že se o formátování budeš starat sám a tato konverze nebude aktivována.

  • Pro parsování HTML kódu používám knihovnu JTidy, která by si měla poradit i s ne úplně validním HTML kódem. Přesto doporučuji řídit se v případě používání HTML značek pravidly pro zápis XHTML kódu, to jest uzavírat značky, důsledně nahrazovat znaky '<', '>', '"' a '&' entitami '&lt;', '&gt;', '&quot;' a '&amp;' a necpat značky tam, kam nepatří (např. '<blockquote>' pod '<p>').