Reaguješ na tento příspěvek:

Martin+, došlo 16.06.2017 v 11:28 z adresy 194.79.55.130

Ahoj všem, tak kdyby to tu najednou skončilo, chtěl jsem si sentimentálně naposledy ještě přidat bezobsažný příspěvek :-) Díky Jerrymu, s pozdravem So long and thanks for all the fish!

Nový příspěvek:

Použít jméno a mail i příště?

Text příspěvku: *)

Tučné Kurzíva Odkaz

*) Musí být vyplněno.


Pár poznámek k formátování:

  • Povolené značky: strong, em, u, blockquote, ul, ol, li, p, br, a a span. Atributy nejsou akceptovány kromě značek 'a' (povinný atribut href) a 'span' (atribut style, v něm povolena pouze hodnota color:).

  • Nejrychlejší způsob formátování je rozdělovat text do odstavců. Systém detekuje prázdné řádky (dvakrát enter) a nahradí je HTML značkou odstavce. Pokud ovšem v textu použiješ značku '<p>' nebo '<br />, pak předpokládám, že se o formátování budeš starat sám a tato konverze nebude aktivována.

  • Pro parsování HTML kódu používám knihovnu JTidy, která by si měla poradit i s ne úplně validním HTML kódem. Přesto doporučuji řídit se v případě používání HTML značek pravidly pro zápis XHTML kódu, to jest uzavírat značky, důsledně nahrazovat znaky '<', '>', '"' a '&' entitami '&lt;', '&gt;', '&quot;' a '&amp;' a necpat značky tam, kam nepatří (např. '<blockquote>' pod '<p>').