Reaguješ na tento příspěvek:

Marek, došlo 24.06.2017 v 12:23 z adresy 85.71.160.157

Téma: Tichá dohoda (RSS1, Atom) ; reakce na 10688

Ahoj, to teda koukám. No jo, vzpomínky - jdu si pustit Kotvu a kříž a vygooglit, kdo je nová zpěvačka TD a co dělá za muziku Blanka.
Marek

Nový příspěvek:

Použít jméno a mail i příště?

Text příspěvku: *)

Tučné Kurzíva Odkaz


*) Musí být vyplněno.


Pár poznámek k formátování:

  • Povolené značky: strong, em, u, blockquote, ul, ol, li, p, br, a a span. Atributy nejsou akceptovány kromě značek 'a' (povinný atribut href) a 'span' (atribut style, v něm povolena pouze hodnota color:).

  • Nejrychlejší způsob formátování je rozdělovat text do odstavců. Systém detekuje prázdné řádky (dvakrát enter) a nahradí je HTML značkou odstavce. Pokud ovšem v textu použiješ značku '<p>' nebo '<br />, pak předpokládám, že se o formátování budeš starat sám a tato konverze nebude aktivována.

  • Pro parsování HTML kódu používám knihovnu JTidy, která by si měla poradit i s ne úplně validním HTML kódem. Přesto doporučuji řídit se v případě používání HTML značek pravidly pro zápis XHTML kódu, to jest uzavírat značky, důsledně nahrazovat znaky '<', '>', '"' a '&' entitami '&lt;', '&gt;', '&quot;' a '&amp;' a necpat značky tam, kam nepatří (např. '<blockquote>' pod '<p>').